معبرسایبری میرزا حسن

تاریخ: یکشنبه 25 دی 1390 ساعت: 7:26 ب.ظ بازدید: 255 نویسنده: میرزا حسن

بسم رب الشهداء والصدیقین

اینان عشاقی اند که در دیار عشق تؤم با علم عاشقی می کنند.

سربازی دیگرکم شد؛ای جوانان عاشق بیایید نگذاریم علمِ عِلم زمین بماند .

بیایید علمدار شویم وامام خود را یاری کنیم. نگذارید او غم سرباز پر کشیده ی خود را بکشد.بیایید تا تسکینی بر دل داغ دیده ی خانواده ی این بزرگ مرد شویم،همدرد علیرضای کوچک شویم .

بیایید ما هم تا آنجا برویم که پر کشیم.بیایید تا به کوری چشم شیطان الشیاطین عالم آنچنان پیش رویم که این خاک پر گهر بیش از پیش بر جغرافیا ی جهان بدرخشد؛ بیایید تا ما مسافر ره عشق شویم........

ما برای آنکه ایران گوهری تابان شود؛خون دل ها خورده ایم....

بیایید شهدا را یاد کنیم حتی با یک صلوات


چهارمین-سفر-کرده-ی-دیار-اقتدار..... چهارمین-سفر-کرده-ی-دیار-اقتدار..... چهارمین-سفر-کرده-ی-دیار-اقتدار..... چهارمین-سفر-کرده-ی-دیار-اقتدار..... چهارمین-سفر-کرده-ی-دیار-اقتدار..... امتیاز : 671 دیدگاه(1)

تاریخ: یکشنبه 25 دی 1390 ساعت: 7:03 ب.ظ بازدید: 318 نویسنده: میرزا حسن

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت دانشمند نخبه‌ی جوان، شهید مصطفی احمدی روشن، اندوه دیگری بر دل دوستداران دانش و متعهدان به پیشرفت جمهوری اسلامی نهاد. ما همگی شریك غم پدر و مادر و همسر و فرزند این جوان مظلوم و برجسته و سرافرازیم.

این ترور بزدلانه كه عاملان و طراحانش هرگز جرأت نخواهند كرد به جنایت كثیف و پلید خود اعتراف كنند و مسئولیت آن را بپذیرند مانند دیگر جنایات شبكه‌ی تروریزم بین الملل دولتی، با طراحی یا همراهی سرویسهای سیا و موساد عمل شده و نشانه‌ی به بن بست رسیدن استكبار جهانی به سردستگی آمریكا و صهیونیزم، در مقابله با ملت مصمّم و مؤمن و پیشرونده‌ی ایران اسلامی است.

آنها در این رفتار شنیع و قساوت‌آمیز نیز شكست خواهند خورد و به اغراض پلید و شریرانه‌ی خود دست نخواهند یافت. رشد شتابنده‌ی علمی و فتح قله‌های دانش كه با همت و عزم جوانان مؤمن و غیور و توانائی چون مصطفای شهید، رونق یافته امروز قائم به هیچ فردی نیست، این یك جنبش تاریخی و برخاسته از یك عزم خلل‌ناپذیر ملی است.

ما به كوری چشم سران اردوگاه استكبار و نظام سلطه، این راه را با قوت و اراده‌ی راسخ دنبال خواهیم كرد و پیشرفت رشك آور ملت بزرگ خود را به رخ دشمنان عنود و حسود خواهیم كشید، و البته از مجازات مرتكبان این جنایت و عاملان پشت صحنه‌ی آن هم هرگز چشم‌پوشی نخواهیم كرد.

اینجانب شهادت این عزیز را به والدین و همسر و فرزندش و به جامعه ی علمی و دانشگاهی كشور و به عموم دوستداران و متعهدان نهضت علمی فراگیر، تبریك و تسلیت میگویم و برای آنان صبر و سكینه ی الهی و برای شهید عزیز مان علو درجات اخروی را از خداوند متعال مسألت میكنم و یاد شهیدان علیمحمدی و شهریاری و رضائی نژاد را گرامی میدارم.


سیدعلی خامنه‌ای

22/دیماه/1390


پیام-فرمانده-به-مناسبت-رفتن-یکی-از-یاران پیام-فرمانده-به-مناسبت-رفتن-یکی-از-یاران پیام-فرمانده-به-مناسبت-رفتن-یکی-از-یاران پیام-فرمانده-به-مناسبت-رفتن-یکی-از-یاران پیام-فرمانده-به-مناسبت-رفتن-یکی-از-یاران امتیاز : 734 دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 21 دی 1390 ساعت: 7:53 ب.ظ بازدید: 390 نویسنده: میرزا حسن

در تمام دنیا اثر انگشت خون آلود آمریکائی ها را می بینیم.امام خامنه ای(حفظه الله)

وقتی این عکس ها را دیدم واقعا ناراحت شدم وغیرت مسلمانی ام به جوش آمد.

حرف من به تمام مسلمونا:

ای اسلام ای مسلمانان به داد اسلام برسید،ای روحانیون بداد اسلام برسید،ای دانش آموزان،معلمان،بسیجیان،نظامی ها ،ای همه ی اسلام به داد اسلام ومسلمین برسید.

امام(ره) نیز این حرف ها رو در زمان آن فاجعه کاپیتولاسیون زد امروز هم همین فاجعه هست این همه حضرت آقا گرا می دهند و متاسفانه درست عمل نمی کنیم خدا به ما کمک کند تا لبیک گوی حقیقی باشیم.

این جمله رو می گم و بقیه رو  به خودتون و وجدان مسلمانی وانسانی تون وا می گذارم.

*(اگر مسلمانی فریاد مسلمان دیگری را که از روی ستمی که به وی روا شده بشنود وکاری نکند از امت من نیست)*پیامبر اکرم (ص)((((((((خدایا به حق نبی وآل اطهرش کمکمان کن))))))))!!

عکس ها را در قسمت زیر(نگاه کنیدونظر بدهید!!!!) قرار دادم


اثر-انگشت-امریکا(+18) اثر-انگشت-امریکا(+18) اثر-انگشت-امریکا(+18) اثر-انگشت-امریکا(+18) اثر-انگشت-امریکا(+18) امتیاز : 629 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 21 دی 1390 ساعت: 6:50 ب.ظ بازدید: 239 نویسنده: میرزا حسن

یکی از روایت های جالب در مورد شهادت امیر این است که آیت الله محمدعلی اراکی بازگو می کند ومی گوید که در خواب امیرکبیر را دیده است که جایگاه رفیعی در عالم برزخ داشته است.

سبب آن را می پرسد و امیر پاسخ می دهد :"با اشک گفت: آنگاه که رگ دو دستم را در حمام فین کاشان زدند؛ چون خون از بدنم می رفت تشنگی بر من غلبه کرد سر چرخاندم تا بگویم قدری آبم دهید؛ ناگهان به خود گفتم میرزا تقی خان! دو تا رگ بریدند این همه تشنگی! پس چه کشید پسر فاطمه؟ او که از سر تا به پایش زخم شمشیر و نیزه و تیر بود! از عطش حسین حیا کردم ، لب به آب خواستن باز نکردم و اشک در دیدگانم جمع شد آن لحظه که صورتم بر خاک گذاشتند امام حسین آمد و گفت به یاد تشنگی ما ادب کردی و اشک ریختی؛ آب ننوشیدی این هسبب آن را می پرسد و امیر پاسخ می دهد :"با اشک گفت: آنگاه که رگ دو دستم را در حمام فین کاشان زدند؛ چون خون از بدنم می رفت تشنگی بر من غلبه کرد سر چرخاندم تا بگویم قدری آبم دهید؛ ناگهان به خود گفتم میرزا تقی خان! دو تا رگ بریدند این همه تشنگی! پس چه کشید پسر فاطمه؟ او که از سر تا به پایش زخم شمشیر و نیزه و تیر بود! از عطش حسین حیا کردم ، لب به آب خواستن باز نکردم و اشک در دیدگانم جمع شد آن لحظه که صورتم بر خاک گذاشتند امام حسین آمد و گفت به یاد تشنگی ما ادب کردی و اشک ریختی؛ آب ننوشیدی این هدیه ما در برزخ، باشد تا در قیامت جبران کنیم.دیه ما در برزخ، باشد تا در قیامت جبران کنیم.


شهادت-امیر-ایران شهادت-امیر-ایران شهادت-امیر-ایران شهادت-امیر-ایران شهادت-امیر-ایران امتیاز : 672 دیدگاه(0)

تاریخ: دوشنبه 19 دی 1390 ساعت: 9:45 ب.ظ بازدید: 391 نویسنده: میرزا حسن

سالروز قیام خونین 19 دیماه مردم غیور قم گرامی باد


قیام-خونین.... قیام-خونین.... قیام-خونین.... قیام-خونین.... قیام-خونین.... امتیاز : 671 دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 17 دی 1390 ساعت: 1:12 ب.ظ بازدید: 399 نویسنده: میرزا حسن

*حجاب مصونیت است نه محمدودیت*

آنانکه که می گویند حجاب برای ما محدودیت ایجاد می کند:

آیاوقتی شما می خواهید حجاب خود را رعایت کنید به فکر این هستید که چه کنم تا از دیگری برتر باشم؟

نه!در حفظ حجاب هدف عفیف بودن است ونه حسادت ومد واز این قبیل محدودیت ها

بلکه آنان که به دنبال مد ونشان دادن زینت های مربوط به خود هستند در محدودیتند چرا که هر دو هفته ای یک بار با ید چهره خود را تغییر دهند ،لباس عوض کنند و...

پس خواهر محترم ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است.


حجاب-مصونیت....... حجاب-مصونیت....... حجاب-مصونیت....... حجاب-مصونیت....... حجاب-مصونیت....... امتیاز : 603 دیدگاه(1)

آخرین مطالب

چهارشنبه 05 تیر 1392
پنجشنبه 13 تیر 1392
شنبه 08 تیر 1392
جمعه 07 تیر 1392
جمعه 07 تیر 1392
پنجشنبه 06 تیر 1392
چهارشنبه 05 تیر 1392
چهارشنبه 05 تیر 1392
پنجشنبه 13 تیر 1392
شنبه 12 اسفند 1391

مطالب محبوب

یکشنبه 15 بهمن 1391
جمعه 27 بهمن 1391
سه شنبه 26 مهر 1390
دوشنبه 22 اسفند 1390
شنبه 12 اسفند 1391

صفحات مطالب

نظرسنجی
کلا" معبر باشه یا نه؟؟؟؟نتايج|| آرشیو نظرسنجی